فروش - زمین 672 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
170 000 €
252 €/m²
Property 51484 photo 1
Property 51484 photo 2
Property 51484 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله از فرودگاه: 80 km

توضیحات

برای فروش زمین 672 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 537 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
140 000 € 215 €/m²
  • کد شی 21949
  • مربع متر 650 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
200 000 € 66 €/m²
  • کد شی 60981
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
190 000 € 47 €/m²
  • کد شی 62912
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 900 m
فروش
150 000 € 37 €/m²
  • کد شی 3413
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
200 000 € 78 €/m²
  • کد شی 28737
  • مربع متر 2556 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
200 000 € 18 €/m²
  • کد شی 32503
  • مربع متر 10952 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
200 000 € 30 €/m²
  • کد شی 9367
  • مربع متر 6500 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
170 000 € 42 €/m²
  • کد شی 43656
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
200 000 € 100 €/m²
  • کد شی 3336
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
145 000 € 210 €/m²
  • کد شی 7537
  • مربع متر 688 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m

اشتراک خبرنامه