فروش - زمین 248 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
180 000 €
725 €/m²
Property 51549 photo 1
Property 51549 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 2
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش زمین 248 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 500 متر مربع

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
170 000 € 42 €/m²
  • کد شی 43656
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
160 000 € 35 €/m²
  • کد شی 56526
  • مربع متر 4460 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
220 000 € 55 €/m²
  • کد شی 7951
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
160 000 € 304 €/m²
  • کد شی 6030
  • مربع متر 525 m²
  • فاصله تا دریا 8500 m
فروش
180 000 € 11 €/m²
  • کد شی 64936
  • مربع متر 16170 m²
  • فاصله تا دریا 450 m
فروش
160 000 € 33 €/m²
  • کد شی 41652
  • مربع متر 4750 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
150 000 € 37 €/m²
  • کد شی 3413
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
250 000 € 250 €/m²
  • کد شی 33151
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
200 000 € 198 €/m²
  • کد شی 54645
  • مربع متر 1010 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m

اشتراک خبرنامه