فروش - زمین 222 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
60 000 €
270 €/m²
Property 51577 photo 1
Property 51577 photo 2
Property 51577 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش زمین 222 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 178 متر مربع

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
65 000 € 59 €/m²
  • کد شی 52572
  • مربع متر 1100 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
75 000 € 86 €/m²
  • کد شی 30614
  • مربع متر 870 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
فروش
50 000 € 51 €/m²
  • کد شی 65478
  • مربع متر 963 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
70 000 € 6 €/m²
  • کد شی 60522
  • مربع متر 10300 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
75 000 € 40 000 € 133 €/m²
  • کد شی 32856
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
80 000 € 11 €/m²
  • کد شی 37687
  • مربع متر 6740 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
65 000 € 162 €/m²
  • کد شی 57173
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
87 000 € 348 €/m²
  • کد شی 52123
  • مربع متر 250 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
80 000 € 32 €/m²
  • کد شی 48934
  • مربع متر 2500 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
65 000 € 264 €/m²
  • کد شی 38337
  • مربع متر 246 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m

اشتراک خبرنامه