فروش - زمین 975 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
45 000 €
46 €/m²
Property 51598 photo 1
Property 51598 photo 2
Property 51598 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 7500 m

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 975 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 780 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
55 000 € 266 €/m²
  • کد شی 39559
  • مربع متر 206 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
60 000 € 98 €/m²
  • کد شی 57899
  • مربع متر 612 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
47 000 € 24 €/m²
  • کد شی 59799
  • مربع متر 1896 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
39 000 € 84 €/m²
  • کد شی 60272
  • مربع متر 462 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
55 000 € 60 €/m²
  • کد شی 26499
  • مربع متر 914 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
50 000 € 38 €/m²
  • کد شی 35326
  • مربع متر 1300 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
65 000 € 52 €/m²
  • کد شی 52475
  • مربع متر 1250 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
43 000 € 132 €/m²
  • کد شی 31150
  • مربع متر 325 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
65 000 € 32 €/m²
  • کد شی 31080
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
67 000 € 35 €/m²
  • کد شی 57394
  • مربع متر 1894 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m

اشتراک خبرنامه