درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 5500 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
400 000 €
72 €/m²
کد شی
51715
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
5500 m²
منطقه
کورفو
Location
جزایر ایونی () | کورفو (استان کورفو)
Details
فاصله از دریا:
2750 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
35 km
فاصله از فرودگاه:
34 km
توضیحات
برای فروش زمین 5500 متر مربع در کورفو.
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
380 000 €
26 €/m²
زمین 14529 m² کورفو
کورفو
کد شی
57913
مربع متر
14529 m²
فاصله تا دریا
2100 m
فروش
370 000 €
33 €/m²
زمین 11000 m² کورفو
کورفو
کد شی
35177
مربع متر
11000 m²
فاصله تا دریا
2300 m
فروش
350 000 €
437 €/m²
زمین 800 m² کورفو
کورفو
کد شی
37187
مربع متر
800 m²
فاصله تا دریا
650 m
فروش
530 000 €
106 €/m²
زمین 4982 m² کورفو
کورفو
کد شی
63876
مربع متر
4982 m²
فاصله تا دریا
620 m
فروش
420 000 €
330 000 €
33 €/m²
زمین 10000 m² کورفو
کورفو
کد شی
42348
مربع متر
10000 m²
Rooms
1
فروش
350 000 €
83 €/m²
زمین 4200 m² کورفو
کورفو
کد شی
41642
مربع متر
4200 m²
فاصله تا دریا
3800 m
فروش
430 000 €
170 €/m²
زمین 2522 m² کورفو
کورفو
کد شی
44034
مربع متر
2522 m²
فاصله تا دریا
450 m
فروش
350 000 €
19 €/m²
زمین 17600 m² کورفو
کورفو
کد شی
25988
مربع متر
17600 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
530 000 €
130 €/m²
زمین 4050 m² کورفو
کورفو
کد شی
29696
مربع متر
4050 m²
فاصله تا دریا
100 m
فروش
330 000 €
373 €/m²
زمین 883 m² کورفو
کورفو
کد شی
62196
مربع متر
883 m²
فاصله تا دریا
500 m
Argiro Adelfopoulou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the