فروش - زمین 617 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
278 000 €
450 €/m²
Property 51753 photo 1
Property 51753 photo 2
Property 51753 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 1,2
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش زمین 617 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
400 000 € 333 €/m²
  • کد شی 9806
  • مربع متر 1200 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
350 000 € 33 €/m²
  • کد شی 41567
  • مربع متر 10300 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
400 000 € 99 €/m²
  • کد شی 9805
  • مربع متر 4008 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
300 000 € 214 €/m²
  • کد شی 10510
  • مربع متر 1398 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
240 000 € 36 €/m²
  • کد شی 35484
  • مربع متر 6500 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
270 000 € 35 €/m²
  • کد شی 51089
  • مربع متر 7642 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
300 000 € 263 €/m²
  • کد شی 7535
  • مربع متر 1140 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
315 000 € 220 €/m²
  • کد شی 6633
  • مربع متر 1428 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m

اشتراک خبرنامه