بنا به درخواست
Property 51863 photo 1
Property 51863 photo 2
Property 51863 photo 3
Property 51863 photo 4
Property 51863 photo 5
Property 51863 photo 6
Property 51863 photo 7
Property 51863 photo 8

Details

  • سال ساخت: 2004
  • تعداد اتاق ها: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 200 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 4 km
  • فاصله از فرودگاه: 72 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • دو جداره
  • Holiday home

توضیحات

برای اجاره ویلا 1 طبقه با متراژ 56 متر مربع در کرت. خانه شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
350 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 59695
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
630 000 € 2739 €/m²
  • کد شی 65284
  • مربع متر 230 m²
  • Rooms 4
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 61624
  • مربع متر 144 m²
  • Rooms 4
فروش
395 000 € 4937 €/m²
  • کد شی 65257
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
Recommended فروش
1 250 000 € 5434 €/m²
  • کد شی 64758
  • مربع متر 230 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
2 140 000 € 5350 €/m²
  • کد شی 63365
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
15 000 000 € 12500 €/m²
  • کد شی 54704
  • مربع متر 1200 m²
  • Rooms 8

اشتراک خبرنامه