107 000 €
713 €/m²
Property 51867 photo 1
Property 51867 photo 2
Property 51867 photo 3
Property 51867 photo 4
Property 51867 photo 5

Details

  • سال ساخت: 1890
  • وضعیت: Old building
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 23 km

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 150 متر مربع در کرت. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.{همچنین شومینه, پارکینگ اختصاصی, باغ, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
95 000 € 1583 €/m²
  • کد شی 50125
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3
فروش
96 000 € 533 €/m²
  • کد شی 44907
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 4
فروش
107 000 € 713 €/m²
  • کد شی 51867
  • مربع متر 150 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
100 000 € 666 €/m²
  • کد شی 34490
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 3
فروش
140 000 € 2153 €/m²
  • کد شی 47332
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 4
فروش
90 000 € 900 €/m²
  • کد شی 54635
  • مربع متر 100 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
86 000 € 934 €/m²
  • کد شی 57035
  • مربع متر 92 m²
  • فاصله تا دریا 9900 m

اشتراک خبرنامه