208 000 €
1733 €/m²
Property 51905 photo 1
Property 51905 photo 2
Property 51905 photo 3
Property 51905 photo 4
Property 51905 photo 5
Property 51905 photo 6
Property 51905 photo 7
Property 51905 photo 8
Property 51905 photo 9
Property 51905 photo 10
Property 51905 photo 11

Details

  • سال ساخت: 2001
  • تعداد اتاق ها: 5
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 15000 m
  • فاصله از فرودگاه: 87 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 120 متر مربع در کرت. خانه 4 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, شومینه, پارکینگ اختصاصی, باغ.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 64289
  • مربع متر 59 m²
  • Rooms 3
فروش
210 000 € 2258 €/m²
  • کد شی 31230
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 1923 €/m²
  • کد شی 49458
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 3
فروش
275 000 € 2750 €/m²
  • کد شی 42772
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
267 000 € 2427 €/m²
  • کد شی 43070
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4
فروش
190 000 € 1266 €/m²
  • کد شی 61231
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 5
فروش
208 000 € 1733 €/m²
  • کد شی 51905
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 5
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 37913
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه