فروش - زمین 400 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
97 000 €
242 €/m²
Property 51914 photo 1
Property 51914 photo 2
Property 51914 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش زمین 400 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 320 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
140 000 € 430 €/m²
  • کد شی 5158
  • مربع متر 325 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
100 000 € 24 €/m²
  • کد شی 65646
  • مربع متر 4010 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
80 000 € 153 €/m²
  • کد شی 30759
  • مربع متر 520 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
100 000 € 20 €/m²
  • کد شی 19654
  • مربع متر 4797 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
80 000 € 214 €/m²
  • کد شی 55985
  • مربع متر 373 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
100 000 € 16 €/m²
  • کد شی 10608
  • مربع متر 6000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
130 000 € 13 €/m²
  • کد شی 32663
  • مربع متر 10000 m²
  • فاصله تا دریا 750 m
فروش
80 000 € 100 €/m²
  • کد شی 50736
  • مربع متر 800 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
110 000 € 15 €/m²
  • کد شی 32075
  • مربع متر 7000 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
120 000 € 63 €/m²
  • کد شی 45525
  • مربع متر 1904 m²
  • فاصله تا دریا 150 m

اشتراک خبرنامه