فروش - ویلا 239 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
570 000 €
2385 €/m²
Property 51965 photo 1
Property 51965 photo 2
Property 51965 photo 3
Property 51965 photo 4
  • کد شی 51965
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 239 m²
  • مساحت زمین 279 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • تعداد اتاق ها: 4
  • فاصله از دریا: 800 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 239 متر مربع در لیماسول. ویلا دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, پارکینگ اختصاصی, باغ.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه