بنا به درخواست
Property 52002 photo 1
Property 52002 photo 2
Property 52002 photo 3
Property 52002 photo 4
Property 52002 photo 5
Property 52002 photo 6
Property 52002 photo 7
Property 52002 photo 8
Property 52002 photo 9

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 200 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 4 km
  • فاصله از فرودگاه: 70 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • Wifi
  • دو جداره
  • Holiday home

توضیحات

برای اجاره ویلا 1 طبقه با متراژ 101 متر مربع در کرت. خانه شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 813 000 € 3626 €/m²
  • کد شی 56674
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 2
فروش
1 300 000 € 2708 €/m²
  • کد شی 65530
  • مربع متر 480 m²
  • Rooms 8
فروش
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • کد شی 62608
  • مربع متر 357 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
800 000 € 1230 €/m²
  • کد شی 56313
  • مربع متر 650 m²
  • فاصله تا دریا 180 m
فروش
3 200 000 € 6274 €/m²
  • کد شی 62197
  • مربع متر 510 m²
  • فاصله تا دریا 850 m
فروش
1 300 000 € 3823 €/m²
  • کد شی 65872
  • مربع متر 340 m²
  • Rooms 6
فروش
1 500 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 65411
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 7
فروش
395 000 € 4937 €/m²
  • کد شی 65257
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه