فروش - زمین 250 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
87 000 €
348 €/m²
Property 52123 photo 1
Property 52123 photo 2
Property 52123 photo 3
Property 52123 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش زمین 250 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 200 متر مربع

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
85 000 € 21 €/m²
  • کد شی 52907
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
70 000 € 175 €/m²
  • کد شی 63376
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
110 000 € 27 €/m²
  • کد شی 45563
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
100 000 € 14 €/m²
  • کد شی 31033
  • مربع متر 7000 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
70 000 € 29 €/m²
  • کد شی 33689
  • مربع متر 2400 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
100 000 € 80 000 € 193 €/m²
  • کد شی 51443
  • مربع متر 413 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
95 000 € 95 €/m²
  • کد شی 59575
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
130 000 € 20 €/m²
  • کد شی 57190
  • مربع متر 6375 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
75 000 € 127 €/m²
  • کد شی 46769
  • مربع متر 586 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
98 000 € 18 €/m²
  • کد شی 63432
  • مربع متر 5432 m²
  • فاصله تا دریا 2900 m

اشتراک خبرنامه