فروش - زمین 204 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
60 000 €
294 €/m²
Property 52483 photo 1
Property 52483 photo 2
Property 52483 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 1,2
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش زمین 204 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 244 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
70 000 € 29 €/m²
  • کد شی 33689
  • مربع متر 2400 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
75 000 € 86 €/m²
  • کد شی 30614
  • مربع متر 870 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
فروش
50 000 € 107 €/m²
  • کد شی 48962
  • مربع متر 467 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
50 000 € 88 €/m²
  • کد شی 61066
  • مربع متر 568 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
55 000 € 45 000 € 15 €/m²
  • کد شی 60823
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
80 000 € 214 €/m²
  • کد شی 55985
  • مربع متر 373 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
85 000 € 164 €/m²
  • کد شی 65451
  • مربع متر 517 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
50 050 € 104 €/m²
  • کد شی 57430
  • مربع متر 478 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
75 000 € 3 €/m²
  • کد شی 52867
  • مربع متر 20000 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
70 000 € 10 €/m²
  • کد شی 31018
  • مربع متر 7000 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m

اشتراک خبرنامه