درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - ویلا 156 m² در پافوس
یونان
قبرس
پافوس
448 000 €
2872 €/m²
کد شی
52540
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
ویلا
مربع متر
156 m²
مساحت زمین
171 m²
منطقه
پافوس
Location
پافوس (قبرس)
تعداد اتاق ها
4
Details
تعداد طبقات:
2
تعداد اتاق ها:
4
فاصله از دریا:
4000 m
فاصله از فرودگاه:
21 km
توضیحات
برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 156 متر مربع در پافوس. ویلا دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.
پافوس
Location
حقایق مشابه
فروش
379 000 €
2165 €/m²
ویلا 175 m² پافوس
پافوس
کد شی
49267
مربع متر
175 m²
Rooms
4
فروش
395 000 €
1984 €/m²
ویلا 199 m² لارناکا
لارناکا
کد شی
49206
مربع متر
199 m²
Rooms
5
فروش
360 000 €
2142 €/m²
ویلا 168 m² نیکوزیا
نیکوزیا
کد شی
49192
مربع متر
168 m²
Rooms
5
فروش
395 000 €
2025 €/m²
ویلا 195 m² پافوس
پافوس
کد شی
49266
مربع متر
195 m²
Rooms
5
فروش
650 000 €
2901 €/m²
ویلا 224 m² لیماسول
لیماسول
کد شی
39312
مربع متر
224 m²
Rooms
5
فروش
530 000 €
2523 €/m²
ویلا 210 m² پافوس
پافوس
کد شی
44808
مربع متر
210 m²
Rooms
4
فروش
499 000 €
2310 €/m²
ویلا 216 m² پروتاراس
پروتاراس
کد شی
52356
مربع متر
216 m²
Rooms
4
فروش
466 140 €
2877 €/m²
ویلا 162 m² پروتاراس
پروتاراس
کد شی
49312
مربع متر
162 m²
Rooms
4
فروش
600 000 €
2400 €/m²
ویلا 250 m² لیماسول
لیماسول
کد شی
36061
مربع متر
250 m²
Rooms
5
فروش
493 500 €
3655 €/m²
ویلا 135 m² پروتاراس
پروتاراس
کد شی
35672
مربع متر
135 m²
Rooms
4
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the
Privacy Policy
ما کوکی ها را برای بهترین تجربه در وب سایت ما ارائه می دهیم. اگر همچنان به استفاده از این سایت ادامه دهید، فرض می کنیم که شما از آن راضی هستید.
بیشتر اینجا
Ok