فروش - زمین 401 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
75 000 €
187 €/m²
Property 52611 photo 1
Property 52611 photo 2
Property 52611 photo 3
Property 52611 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش زمین 401 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: چاه آب, لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 320 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
67 000 € 35 €/m²
  • کد شی 57394
  • مربع متر 1894 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
84 000 € 125 €/m²
  • کد شی 63180
  • مربع متر 668 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
110 000 € 146 €/m²
  • کد شی 54577
  • مربع متر 750 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
70 000 € 35 €/m²
  • کد شی 56292
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 1100 m
فروش
75 000 € 39 €/m²
  • کد شی 39884
  • مربع متر 1900 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
80 000 € 93 €/m²
  • کد شی 28740
  • مربع متر 852 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
65 000 € 196 €/m²
  • کد شی 58544
  • مربع متر 330 m²
  • فاصله تا دریا 9500 m
فروش
75 000 € 125 €/m²
  • کد شی 52588
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
65 000 € 32 €/m²
  • کد شی 31080
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
70 000 € 59 €/m²
  • کد شی 61605
  • مربع متر 1180 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m

اشتراک خبرنامه