فروش - زمین 20000 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
75 000 €
3 €/m²
Property 52867 photo 1
Property 52867 photo 2
Property 52867 photo 3
Property 52867 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 2500 km
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش زمین 20000 متر مربع در ساحل المپیک. ر محوطه: برق کشی. این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
110 000 € 365 €/m²
  • کد شی 56528
  • مربع متر 301 m²
  • فاصله تا دریا 900 m
فروش
100 000 € 294 €/m²
  • کد شی 19498
  • مربع متر 340 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
70 000 € 59 €/m²
  • کد شی 61605
  • مربع متر 1180 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
67 000 € 35 €/m²
  • کد شی 57394
  • مربع متر 1894 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
90 000 € 107 €/m²
  • کد شی 41081
  • مربع متر 838 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
66 000 € 100 €/m²
  • کد شی 51924
  • مربع متر 660 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
85 000 € 164 €/m²
  • کد شی 65451
  • مربع متر 517 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
70 000 € 175 €/m²
  • کد شی 63376
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
92 000 € 115 €/m²
  • کد شی 57570
  • مربع متر 800 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
75 000 € 438 €/m²
  • کد شی 22280
  • مربع متر 171 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m

اشتراک خبرنامه