فروش - زمین 400 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
130 000 €
325 €/m²
Property 53304 photo 1

Details

  • Floor area ratio: 8
  • فاصله از دریا: 750 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش زمین 400 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 320 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
153 000 € 181 €/m²
  • کد شی 58308
  • مربع متر 844 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
160 000 € 35 €/m²
  • کد شی 56526
  • مربع متر 4460 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
120 000 € 404 €/m²
  • کد شی 33141
  • مربع متر 297 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
150 000 € 75 €/m²
  • کد شی 34028
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
140 000 € 430 €/m²
  • کد شی 5158
  • مربع متر 325 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
120 000 € 480 €/m²
  • کد شی 41225
  • مربع متر 250 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
130 000 € 325 €/m²
  • کد شی 53304
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 750 m
فروش
180 000 € 32 €/m²
  • کد شی 41566
  • مربع متر 5550 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m

اشتراک خبرنامه