90 000 €
900 €/m²
Property 54635 photo 1
Property 54635 photo 2
Property 54635 photo 3
Property 54635 photo 4

Details

  • وضعیت: Under construction
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله از فرودگاه: 65 km

خدمات

  • Storage room
  • در نیاز به روز شده

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 100 متر مربع در کرت. خانه یک اتاق ذخیره سازی. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 16747
  • مربع متر 160 m²
  • فاصله تا دریا 3700 m
فروش
85 000 € 685 €/m²
  • کد شی 65674
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 3
فروش
96 000 € 533 €/m²
  • کد شی 44907
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 4
فروش
95 000 € 1583 €/m²
  • کد شی 50125
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3
فروش
100 000 € 666 €/m²
  • کد شی 34490
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 3
فروش
90 000 € 900 €/m²
  • کد شی 54635
  • مربع متر 100 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
107 000 € 713 €/m²
  • کد شی 51867
  • مربع متر 150 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
75 000 € 59 000 € 694 €/m²
  • کد شی 31330
  • مربع متر 85 m²
  • فاصله تا دریا 12300 m
فروش
86 000 € 934 €/m²
  • کد شی 57035
  • مربع متر 92 m²
  • فاصله تا دریا 9900 m

اشتراک خبرنامه