700 000 € 550 000 €
2750 €/m²
Property 54729 photo 1
Property 54729 photo 2
Property 54729 photo 3
Property 54729 photo 4
Property 54729 photo 5
Property 54729 photo 6
Property 54729 photo 7
Property 54729 photo 8
Property 54729 photo 9
Property 54729 photo 10
Property 54729 photo 11
Property 54729 photo 12
Property 54729 photo 13
Property 54729 photo 14
Property 54729 photo 15
Property 54729 photo 16
Property 54729 photo 17
Property 54729 photo 18
Property 54729 photo 19
Property 54729 photo 20

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1992
  • تعداد اتاق ها: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 3300 m
  • فاصله از فرودگاه: 81 km

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 200 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, اتاق نشیمن, توالت. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, 2 حمام. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.{همچنین شومینه, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 000 000 € 2590 €/m²
  • کد شی 65909
  • مربع متر 386 m²
  • Rooms 5
فروش
747 000 € 4668 €/m²
  • کد شی 65409
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 3
فروش
900 000 € 6923 €/m²
  • کد شی 37962
  • مربع متر 130 m²
  • فاصله تا دریا 2900 m
فروش
850 000 € 2361 €/m²
  • کد شی 65564
  • مربع متر 360 m²
  • Rooms 7
فروش
960 000 € 2526 €/m²
  • کد شی 38249
  • مربع متر 380 m²
  • Rooms 5
فروش
745 000 € 1280 €/m²
  • کد شی 35142
  • مربع متر 582 m²
  • Rooms 7

اشتراک خبرنامه