فروش - زمین 380 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
65 000 €
171 €/m²
Property 55866 photo 1
Property 55866 photo 2
Property 55866 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 80 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 380 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 300 متر مربع

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
60 000 € 107 €/m²
  • کد شی 42846
  • مربع متر 560 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
55 000 € 77 €/m²
  • کد شی 42360
  • مربع متر 712 m²
  • فاصله تا دریا 30000 m
فروش
80 000 € 100 €/m²
  • کد شی 50736
  • مربع متر 800 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
60 000 € 226 €/m²
  • کد شی 57936
  • مربع متر 265 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
70 000 € 6 €/m²
  • کد شی 60522
  • مربع متر 10300 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
55 000 € 100 €/m²
  • کد شی 66042
  • مربع متر 545 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
85 000 € 21 €/m²
  • کد شی 58015
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
55 000 € 45 000 € 15 €/m²
  • کد شی 60823
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
70 000 € 38 €/m²
  • کد شی 60041
  • مربع متر 1810 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
فروش
60 000 € 98 €/m²
  • کد شی 57899
  • مربع متر 612 m²
  • فاصله تا دریا 150 m

اشتراک خبرنامه