فروش - زمین 331 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
55 000 €
166 €/m²
Property 55867 photo 1
Property 55867 photo 2
Property 55867 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 80 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 331 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 266 متر مربع

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
70 000 € 29 €/m²
  • کد شی 33689
  • مربع متر 2400 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
70 000 € 6 €/m²
  • کد شی 60522
  • مربع متر 10300 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
55 000 € 166 €/m²
  • کد شی 55867
  • مربع متر 331 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
60 000 € 270 €/m²
  • کد شی 51577
  • مربع متر 222 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
65 000 € 10 €/m²
  • کد شی 44968
  • مربع متر 6500 m²
  • فاصله تا دریا 850 m
فروش
60 000 € 9 €/m²
  • کد شی 60563
  • مربع متر 6500 m²
  • فاصله تا دریا 1700 m
فروش
80 000 € 63 €/m²
  • کد شی 60042
  • مربع متر 1260 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
فروش
75 000 € 127 €/m²
  • کد شی 46769
  • مربع متر 586 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
60 000 € 17 €/m²
  • کد شی 58016
  • مربع متر 3500 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
60 000 € 107 €/m²
  • کد شی 42846
  • مربع متر 560 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m

اشتراک خبرنامه