فروش - ویلا 158 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول پارکلیسیا
قیمت از 940 000 €
5949 €/m²
Property 55901 photo 1
Property 55901 photo 2
Property 55901 photo 3
Property 55901 photo 4
Property 55901 photo 5
Property 55901 photo 6
Property 55901 photo 7
Property 55901 photo 8
Property 55901 photo 9
Property 55901 photo 10

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 1600 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • دو جداره
  • راه پله داخلی
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 158 متر مربع در لیماسول. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , توالت. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, حمام, دوش. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.{همچنین استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 200 000 € 3870 €/m²
  • کد شی 45697
  • مربع متر 310 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
1 395 000 € 3720 €/m²
  • کد شی 45719
  • مربع متر 375 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
1 200 000 € 779 €/m²
  • کد شی 47005
  • مربع متر 1540 m²
  • فاصله تا دریا 15000 m
فروش
1 395 000 € 3170 €/m²
  • کد شی 44227
  • مربع متر 440 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه