فروش - زمین 159 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
40 000 €
251 €/m²
Property 55984 photo 1
Property 55984 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 6500 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش زمین 159 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 127 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
40 000 € 5 €/m²
  • کد شی 5544
  • مربع متر 7937 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
فروش
55 000 € 46 €/m²
  • کد شی 7353
  • مربع متر 1180 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
45 000 € 11 €/m²
  • کد شی 32073
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
37 000 € 120 €/m²
  • کد شی 56998
  • مربع متر 306 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
فروش
45 000 € 106 €/m²
  • کد شی 63336
  • مربع متر 423 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
35 000 € 194 €/m²
  • کد شی 62672
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
48 000 € 8 €/m²
  • کد شی 17762
  • مربع متر 6000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
40 000 € 36 000 € 33 €/m²
  • کد شی 65750
  • مربع متر 1071 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
50 000 € 200 €/m²
  • کد شی 56547
  • مربع متر 250 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
55 000 € 73 €/m²
  • کد شی 60982
  • مربع متر 750 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m

اشتراک خبرنامه