فروش - زمین 610 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
195 000 €
319 €/m²
Property 56039 photo 1
Property 56039 photo 2
Property 56039 photo 3
Property 56039 photo 4
Property 56039 photo 5
Property 56039 photo 6

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 9500 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش زمین 610 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 488 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
160 000 € 33 €/m²
  • کد شی 41652
  • مربع متر 4750 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
170 000 € 404 €/m²
  • کد شی 38834
  • مربع متر 420 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
160 000 € 25 €/m²
  • کد شی 50662
  • مربع متر 6250 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
250 000 € 62 €/m²
  • کد شی 10292
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
180 000 € 10 €/m²
  • کد شی 62136
  • مربع متر 17000 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
200 000 € 18 €/m²
  • کد شی 32503
  • مربع متر 10952 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
200 000 € 66 €/m²
  • کد شی 60981
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
215 000 € 53 €/m²
  • کد شی 32012
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 300 m

اشتراک خبرنامه