640 000 €
6400 €/m²
Property 56208 photo 1
Property 56208 photo 2
Property 56208 photo 3
Property 56208 photo 4
Property 56208 photo 5
Property 56208 photo 6
Property 56208 photo 7
Property 56208 photo 8
Property 56208 photo 9
Property 56208 photo 10
Property 56208 photo 11
Property 56208 photo 12
Property 56208 photo 13
Property 56208 photo 14
Property 56208 photo 15
Property 56208 photo 16
Property 56208 photo 17
  • کد شی 56208
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 100 m²
  • مساحت زمین 2560 m²
  • منطقه کرت
  • Location (واموس) | استان چانیا (کرت)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2013
  • سال نوسازی: 2022
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 100 متر مربع در کرت. زیر زمین شامل 2 انبار. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, حمام. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
950 000 € 12179 €/m²
  • کد شی 60124
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
640 000 € 6400 €/m²
  • کد شی 56208
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 65748
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 5
فروش
900 000 € 6923 €/m²
  • کد شی 37962
  • مربع متر 130 m²
  • فاصله تا دریا 2900 m
فروش
900 000 € 3000 €/m²
  • کد شی 23706
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 9
فروش
540 000 € 4909 €/m²
  • کد شی 61671
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه