درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 660 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
35 000 €
53 €/m²
کد شی
56295
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
660 m²
منطقه
کورفو
Location
جزایر ایونی () | کورفو (استان کورفو)
Details
فاصله از دریا:
7000 m
فاصله از فرودگاه:
25 km
توضیحات
برای فروش زمین 660 متر مربع در کورفو.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی.
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
35 000 €
70 €/m²
زمین 496 m² کورفو
کورفو
کد شی
51589
مربع متر
496 m²
فاصله تا دریا
3600 m
فروش
30 000 €
11 €/m²
زمین 2564 m² کورفو
کورفو
کد شی
60317
مربع متر
2564 m²
فاصله تا دریا
9000 m
فروش
35 000 €
23 €/m²
زمین 1500 m² کورفو
کورفو
کد شی
33686
مربع متر
1500 m²
فاصله تا دریا
750 m
فروش
31 000 €
4 €/m²
زمین 6349 m² کورفو
کورفو
کد شی
65869
مربع متر
6349 m²
فروش
47 000 €
22 €/m²
زمین 2053 m² کورفو
کورفو
کد شی
56820
مربع متر
2053 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
35 000 €
11 €/m²
زمین 2980 m² کورفو
کورفو
کد شی
31294
مربع متر
2980 m²
فاصله تا دریا
3500 m
فروش
32 000 €
3 €/m²
زمین 10000 m² کورفو
کورفو
کد شی
3637
مربع متر
10000 m²
فاصله تا دریا
7000 m
فروش
35 000 €
10 €/m²
زمین 3500 m² کورفو
کورفو
کد شی
34069
مربع متر
3500 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
30 000 €
14 €/m²
زمین 2077 m² کورفو
کورفو
کد شی
25473
مربع متر
2077 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
50 000 €
25 €/m²
زمین 2000 m² کورفو
کورفو
کد شی
28744
مربع متر
2000 m²
فاصله تا دریا
3000 m
David Martasidis
+30 (26611) 00 500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف