2 000 000 €
5764 €/m²
Property 56467 photo 1
Property 56467 photo 2
Property 56467 photo 3
Property 56467 photo 4
Property 56467 photo 5
Property 56467 photo 6
Property 56467 photo 7

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2024
  • سیستم گرمایش: برق
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف+
  • Levels: 2
  • فاصله از دریا: 37 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 28 km

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 347 متر مربع در کرت. زیر زمین شامل طبقه همکف شامل ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

اسناد

حقایق مشابه

فروش
2 986 000 € 2 500 000 € 5555 €/m²
  • کد شی 49030
  • مربع متر 450 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
1 900 000 € 1 067 000 € 3704 €/m²
  • کد شی 14552
  • مربع متر 288 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
2 140 000 € 5350 €/m²
  • کد شی 63365
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
1 970 000 € 6416 €/m²
  • کد شی 26891
  • مربع متر 307 m²
  • Rooms 6
فروش
2 490 000 € 3830 €/m²
  • کد شی 62543
  • مربع متر 650 m²
  • Rooms 7
فروش
1 980 000 € 6556 €/m²
  • کد شی 32769
  • مربع متر 302 m²
  • Rooms 10
فروش
2 000 000 € 5763 €/m²
  • کد شی 56467
  • مربع متر 347 m²
  • فاصله تا دریا 37 m

اشتراک خبرنامه