5 200 000 €
7163 €/m²
Property 56468 photo 1
Property 56468 photo 2
Property 56468 photo 3
Property 56468 photo 4
Property 56468 photo 5
Property 56468 photo 6
Property 56468 photo 7
Property 56468 photo 8
Property 56468 photo 9
Property 56468 photo 10
Property 56468 photo 11
Property 56468 photo 12
Property 56468 photo 13
Property 56468 photo 14
Property 56468 photo 15
Property 56468 photo 16

Details

  • سال ساخت: 2023
  • تعداد اتاق ها: 10
  • وضعیت: Under construction
  • فاصله از دریا: 37 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 28 km

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 726 متر مربع در کرت. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به شهر.{همچنین استخر, باغ, سیستم گرمایشی.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
6 500 000 € 13978 €/m²
  • کد شی 43943
  • مربع متر 465 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
5 200 000 € 7162 €/m²
  • کد شی 56468
  • مربع متر 726 m²
  • Rooms 10
فروش
5 500 000 € 6962 €/m²
  • کد شی 64035
  • مربع متر 790 m²
  • Rooms 9
فروش
4 198 000 € 13159 €/m²
  • کد شی 58524
  • مربع متر 319 m²
  • فاصله تا دریا 400 m

اشتراک خبرنامه