درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 2569 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
250 000 €
97 €/m²
کد شی
56546
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
2569 m²
منطقه
کورفو
Location
جزایر ایونی () | کورفو (استان کورفو)
Details
فاصله از دریا:
2900 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
13 km
فاصله از فرودگاه:
14 km
توضیحات
برای فروش زمین 2569 متر مربع در کورفو. امکان ساخت وجود دارد 200 متر مربع
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
305 000 €
76 €/m²
زمین 4000 m² کورفو
کورفو
کد شی
24096
مربع متر
4000 m²
فاصله تا دریا
300 m
فروش
325 000 €
56 €/m²
زمین 5800 m² کورفو
کورفو
کد شی
45590
مربع متر
5800 m²
فاصله تا دریا
1300 m
فروش
320 000 €
80 €/m²
زمین 4000 m² کورفو
کورفو
کد شی
33336
مربع متر
4000 m²
فاصله تا دریا
250 m
فروش
210 000 €
26 €/m²
زمین 8000 m² کورفو
کورفو
کد شی
35065
مربع متر
8000 m²
فاصله تا دریا
4500 m
فروش
240 000 €
180 000 €
22 €/m²
زمین 8000 m² کورفو
کورفو
کد شی
31267
مربع متر
8000 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
225 000 €
25 €/m²
زمین 9000 m² کورفو
کورفو
کد شی
30919
مربع متر
9000 m²
فاصله تا دریا
1700 m
فروش
330 000 €
379 €/m²
زمین 870 m² کورفو
کورفو
کد شی
21281
مربع متر
870 m²
فاصله تا دریا
1700 m
فروش
220 000 €
50 €/m²
زمین 4363 m² کورفو
کورفو
کد شی
26193
مربع متر
4363 m²
فاصله تا دریا
8000 m
فروش
330 000 €
47 €/m²
زمین 7000 m² کورفو
کورفو
کد شی
62957
مربع متر
7000 m²
فاصله تا دریا
500 m
فروش
300 000 €
42 €/m²
زمین 7000 m² کورفو
کورفو
کد شی
25131
مربع متر
7000 m²
فاصله تا دریا
5000 m
Elena Kritikou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1