320 000 €
2963 €/m²
Property 56672 photo 1
Property 56672 photo 2
Property 56672 photo 3
Property 56672 photo 4
Property 56672 photo 5
Property 56672 photo 6
Property 56672 photo 7
Property 56672 photo 8
Property 56672 photo 9
Property 56672 photo 10
Property 56672 photo 11
Property 56672 photo 12
Property 56672 photo 13
Property 56672 photo 14
Property 56672 photo 15
Property 56672 photo 16
Property 56672 photo 17

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2000
  • سال نوسازی: 2007
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Energy Class: انتظار می رود گواهی عملکرد انرژی (EPC)
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 3700 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 2 km
  • فاصله از فرودگاه: 28 km

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 108 متر مربع در کرت. زیر زمین شامل 2 انبار. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه. خانه دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

تصویری

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه