فروش - ویلا 143 m² در پافوس

یونان قبرس پافوس پگیا
480 000 €
3357 €/m²
Property 56715 photo 1
Property 56715 photo 2
Property 56715 photo 3
Property 56715 photo 4
Property 56715 photo 5
Property 56715 photo 6
  • کد شی 56715
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 143 m²
  • مساحت زمین 451 m²
  • منطقه پافوس
  • Location قبرس () | پگیا (پافوس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 2300 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 143 متر مربع در پافوس. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, حمام, دوش. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین استخر, پارکینگ اختصاصی.

پافوس

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه