فروش - زمین 523 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
160 000 € 90 000 €
172 €/m²
Property 56760 photo 1

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 8900 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش زمین 523 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 418 متر مربع

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
150 000 € 214 €/m²
  • کد شی 12667
  • مربع متر 700 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
145 000 € 210 €/m²
  • کد شی 7537
  • مربع متر 688 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
180 000 € 36 €/m²
  • کد شی 6830
  • مربع متر 5000 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
200 000 € 380 €/m²
  • کد شی 6007
  • مربع متر 525 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
150 000 € 375 €/m²
  • کد شی 53302
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
130 000 € 20 €/m²
  • کد شی 57190
  • مربع متر 6375 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
160 000 € 205 €/m²
  • کد شی 3290
  • مربع متر 780 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
170 000 € 497 €/m²
  • کد شی 52276
  • مربع متر 342 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
220 000 € 43 €/m²
  • کد شی 43616
  • مربع متر 5062 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
200 000 € 66 €/m²
  • کد شی 60981
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m

اشتراک خبرنامه