500 000 €
3497 €/m²
Property 56920 photo 1
Property 56920 photo 2
Property 56920 photo 3
Property 56920 photo 4
Property 56920 photo 5
Property 56920 photo 6
Property 56920 photo 7
Property 56920 photo 8
Property 56920 photo 9
Property 56920 photo 10
Property 56920 photo 11
Property 56920 photo 12
  • کد شی 56920
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 143 m²
  • مساحت زمین 200 m²
  • منطقه کرت
  • Location (واموس) | استان چانیا (کرت)
  • تعداد اتاق ها 5

Details

  • سال ساخت: 2002
  • تعداد اتاق ها: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 5 km
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 143 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, حمام, دوش. طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, توالت. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, چمن, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
430 000 € 4300 €/m²
  • کد شی 44007
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
736 000 € 5183 €/m²
  • کد شی 62220
  • مربع متر 142 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
500 000 € 3496 €/m²
  • کد شی 56923
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 6
فروش
630 000 € 2739 €/m²
  • کد شی 65284
  • مربع متر 230 m²
  • Rooms 4
فروش
695 000 € 2227 €/m²
  • کد شی 49459
  • مربع متر 312 m²
  • Rooms 7
فروش
736 000 € 5183 €/m²
  • کد شی 62221
  • مربع متر 142 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m

اشتراک خبرنامه