86 000 €
935 €/m²
Property 57035 photo 1
Property 57035 photo 2
Property 57035 photo 3
Property 57035 photo 4

Details

  • وضعیت: Old building
  • فاصله از دریا: 9900 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 50 km

خدمات

  • در نیاز به روز شده

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 92 متر مربع در کرت. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
70 000 € 341 €/m²
  • کد شی 64088
  • مربع متر 205 m²
  • فاصله تا دریا 1750 m
فروش
96 000 € 533 €/m²
  • کد شی 44907
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 4
فروش
107 000 € 713 €/m²
  • کد شی 51867
  • مربع متر 150 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
75 000 € 59 000 € 694 €/m²
  • کد شی 31330
  • مربع متر 85 m²
  • فاصله تا دریا 12300 m
فروش
85 000 € 685 €/m²
  • کد شی 65674
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 3
فروش
90 000 € 900 €/m²
  • کد شی 54635
  • مربع متر 100 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
95 000 € 1583 €/m²
  • کد شی 50125
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3
فروش
70 000 € 280 €/m²
  • کد شی 41897
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 5
فروش
86 000 € 934 €/m²
  • کد شی 57035
  • مربع متر 92 m²
  • فاصله تا دریا 9900 m

اشتراک خبرنامه