64 000 €
771 €/m²
Property 57036 photo 1
Property 57036 photo 2
Property 57036 photo 3
Property 57036 photo 4
Property 57036 photo 5
Property 57036 photo 6
Property 57036 photo 7
Property 57036 photo 8

Details

  • وضعیت: Old building
  • فاصله از دریا: 9900 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 50 km

خدمات

  • در نیاز به روز شده

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 83 متر مربع در کرت. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
86 000 € 934 €/m²
  • کد شی 57035
  • مربع متر 92 m²
  • فاصله تا دریا 9900 m
فروش
90 000 € 900 €/m²
  • کد شی 54635
  • مربع متر 100 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
70 000 € 280 €/m²
  • کد شی 41897
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 5
فروش
70 000 € 341 €/m²
  • کد شی 64088
  • مربع متر 205 m²
  • فاصله تا دریا 1750 m
فروش
75 000 € 59 000 € 694 €/m²
  • کد شی 31330
  • مربع متر 85 m²
  • فاصله تا دریا 12300 m
فروش
95 000 € 1583 €/m²
  • کد شی 50125
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3
فروش
64 000 € 771 €/m²
  • کد شی 57036
  • مربع متر 83 m²
  • فاصله تا دریا 9900 m
فروش
70 000 € 489 €/m²
  • کد شی 44301
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 3
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 16747
  • مربع متر 160 m²
  • فاصله تا دریا 3700 m

اشتراک خبرنامه