1 900 000 € 1 700 000 €
4146 €/m²
Property 57056 photo 1
Property 57056 photo 2
Property 57056 photo 3
Property 57056 photo 4
Property 57056 photo 5
Property 57056 photo 6
Property 57056 photo 7
Property 57056 photo 8
Property 57056 photo 9
Property 57056 photo 10
Property 57056 photo 11
Property 57056 photo 12
Property 57056 photo 13
Property 57056 photo 14
Property 57056 photo 15
Property 57056 photo 16
Property 57056 photo 17
Property 57056 photo 18
Property 57056 photo 19
Property 57056 photo 20
Property 57056 photo 21
Property 57056 photo 22
Property 57056 photo 23
Property 57056 photo 24
Property 57056 photo 25
Property 57056 photo 26
Property 57056 photo 27
Property 57056 photo 28
Property 57056 photo 29
Property 57056 photo 30
Property 57056 photo 31
Property 57056 photo 32
Property 57056 photo 33

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2002
  • سال نوسازی: 2021
  • تعداد اتاق ها: 6
  • سیستم گرمایش: دیگر
  • Energy Class: انتظار می رود گواهی عملکرد انرژی (EPC)
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 21000 m
  • فاصله از فرودگاه: 22 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 410 متر مربع در کرت. طبقه نیمه زیر زمین شامل 3 اتاق خواب, 2 اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 آشپزخانه, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 3 آشپزخانه, حمام. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 600 000 € 4571 €/m²
  • کد شی 60634
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 7
فروش
1 850 000 € 5441 €/m²
  • کد شی 47645
  • مربع متر 340 m²
  • Rooms 6
Recommended فروش
1 800 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 49720
  • مربع متر 480 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
2 140 000 € 5350 €/m²
  • کد شی 63365
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
1 850 000 € 6727 €/m²
  • کد شی 56150
  • مربع متر 275 m²
  • Rooms 6
فروش
1 760 000 € 5028 €/m²
  • کد شی 57917
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 7
فروش
2 000 000 € 3436 €/m²
  • کد شی 35146
  • مربع متر 582 m²
  • Rooms 7

اشتراک خبرنامه