290 000 €
1115 €/m²
Property 57158 photo 1
Property 57158 photo 2
Property 57158 photo 3
Property 57158 photo 4
Property 57158 photo 5
Property 57158 photo 6
Property 57158 photo 7
Property 57158 photo 8
Property 57158 photo 9
Property 57158 photo 10
Property 57158 photo 11
Property 57158 photo 12
Property 57158 photo 13
Property 57158 photo 14
Property 57158 photo 15
Property 57158 photo 16

Details

  • سال ساخت: 1975
  • سال نوسازی: 2012
  • تعداد اتاق ها: 7
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • فاصله از دریا: 1600 m
  • فاصله از فرودگاه: 116 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 260 متر مربع در پلپونز. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. طبقه 1 شامل 4 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , 3 حمام. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه