230 000 €
444 €/m²
Property 57174 photo 1
Property 57174 photo 2
Property 57174 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 500 m
  • فاصله از فرودگاه: 110 km

توضیحات

برای فروش زمین 518 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 414 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
281 000 € 67 €/m²
  • کد شی 48956
  • مربع متر 4151 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
250 000 € 18 €/m²
  • کد شی 63974
  • مربع متر 13750 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
215 000 € 480 €/m²
  • کد شی 19710
  • مربع متر 447 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
240 000 € 36 €/m²
  • کد شی 35484
  • مربع متر 6500 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
280 000 € 215 €/m²
  • کد شی 49647
  • مربع متر 1300 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
215 000 € 275 €/m²
  • کد شی 13938
  • مربع متر 780 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
200 000 € 20 €/m²
  • کد شی 50628
  • مربع متر 10000 m²
  • فاصله تا دریا 650 m
فروش
200 000 € 78 €/m²
  • کد شی 28737
  • مربع متر 2556 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
270 000 € 135 €/m²
  • کد شی 40101
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
200 000 € 231 €/m²
  • کد شی 49970
  • مربع متر 864 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m

اشتراک خبرنامه