1 250 000 €
6649 €/m²
Property 57194 photo 1
Property 57194 photo 2
Property 57194 photo 3
Property 57194 photo 4
Property 57194 photo 5
Property 57194 photo 6
Property 57194 photo 7
Property 57194 photo 8
Property 57194 photo 9
Property 57194 photo 10
Property 57194 photo 11
Property 57194 photo 12
Property 57194 photo 13
Property 57194 photo 14
Property 57194 photo 15
Property 57194 photo 16
Property 57194 photo 17
Property 57194 photo 18
Property 57194 photo 19
Property 57194 photo 20
Property 57194 photo 21
Property 57194 photo 22
Property 57194 photo 23
Property 57194 photo 24
Property 57194 photo 25
Property 57194 photo 26
Property 57194 photo 27
Property 57194 photo 28
Property 57194 photo 29
Property 57194 photo 30
Property 57194 photo 31
Property 57194 photo 32
Property 57194 photo 33
Property 57194 photo 34
Property 57194 photo 35
Property 57194 photo 36
Property 57194 photo 37
Property 57194 photo 38
Property 57194 photo 39

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2022
  • تعداد اتاق ها: 6
  • سیستم گرمایش: برق
  • Energy Class: الف
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 64 km

توضیحات

برای فروش ویلا 1 طبقه با متراژ 188 متر مربع در کرت. خانه شامل 4 اتاق خواب, 2 اتاق نشیمن با آشپزخانه, 3 حمام, توالت. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 300 000 € 5416 €/m²
  • کد شی 46720
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 9
فروش
1 300 000 € 2765 €/m²
  • کد شی 31833
  • مربع متر 470 m²
  • Rooms 6
فروش
1 100 000 € 950 000 € 3275 €/m²
  • کد شی 57927
  • مربع متر 290 m²
  • فاصله تا دریا 550 m
فروش
1 200 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 39221
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 3
فروش
1 500 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 34811
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 5
فروش
1 067 000 € 6276 €/m²
  • کد شی 62193
  • مربع متر 170 m²
  • فاصله تا دریا 850 m
فروش
1 200 000 € 4285 €/m²
  • کد شی 50227
  • مربع متر 280 m²
  • Rooms 6
Recommended فروش
1 250 000 € 5434 €/m²
  • کد شی 64758
  • مربع متر 230 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 700 000 € 2881 €/m²
  • کد شی 39168
  • مربع متر 590 m²
  • Rooms 11
Recommended فروش
1 100 000 € 960 000 € 3200 €/m²
  • کد شی 30410
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 15000 m

اشتراک خبرنامه