1 280 000 €
3798 €/m²
Property 57386 photo 1
Property 57386 photo 2
Property 57386 photo 3
Property 57386 photo 4
Property 57386 photo 5
Property 57386 photo 6
Property 57386 photo 7
Property 57386 photo 8
Property 57386 photo 9
Property 57386 photo 10
Property 57386 photo 11
Property 57386 photo 12
Property 57386 photo 13
Property 57386 photo 14
Property 57386 photo 15
Property 57386 photo 16
Property 57386 photo 17
Property 57386 photo 18
Property 57386 photo 19
Property 57386 photo 20
Property 57386 photo 21
Property 57386 photo 22
Property 57386 photo 23
Property 57386 photo 24
Property 57386 photo 25
Property 57386 photo 26
Property 57386 photo 27
Property 57386 photo 28
Property 57386 photo 29
Property 57386 photo 30
Property 57386 photo 31
Property 57386 photo 32
Property 57386 photo 33
Property 57386 photo 34
Property 57386 photo 35
Property 57386 photo 36
Property 57386 photo 37
Property 57386 photo 38
Property 57386 photo 39
Property 57386 photo 40
Property 57386 photo 41

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2005
  • سال نوسازی: 2023
  • فاصله از دریا: 4000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 6 km

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 337 متر مربع در کرت. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو گاراژ, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 280 000 € 3798 €/m²
  • کد شی 57386
  • مربع متر 337 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
1 200 000 € 6000 €/m²
  • کد شی 32783
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 8
فروش
1 470 000 € 5880 €/m²
  • کد شی 64822
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 4
انحصاری فروش
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • کد شی 62907
  • مربع متر 270 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
1 600 000 € 6400 €/m²
  • کد شی 49849
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 5
فروش
1 760 000 € 5028 €/m²
  • کد شی 57917
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 7
فروش
1 300 000 € 5909 €/m²
  • کد شی 38467
  • مربع متر 220 m²
  • فاصله تا دریا 4300 m
فروش
1 400 000 € 11666 €/m²
  • کد شی 34802
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
1 300 000 € 3823 €/m²
  • کد شی 65872
  • مربع متر 340 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه