فروش - زمین 478 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
50 050 €
104 €/m²
Property 57430 photo 1
Property 57430 photo 2
Property 57430 photo 3
Property 57430 photo 4
Property 57430 photo 5
Property 57430 photo 6
Property 57430 photo 7
Property 57430 photo 8
Property 57430 photo 9

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 80 km

توضیحات

برای فروش زمین 478 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 382 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
55 000 € 73 €/m²
  • کد شی 60982
  • مربع متر 750 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
60 000 € 3 €/m²
  • کد شی 51599
  • مربع متر 19704 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
45 000 € 6 €/m²
  • کد شی 52785
  • مربع متر 6600 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
60 000 € 319 €/m²
  • کد شی 30430
  • مربع متر 188 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
65 000 € 32 €/m²
  • کد شی 45216
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
47 000 € 24 €/m²
  • کد شی 59799
  • مربع متر 1896 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
55 000 € 266 €/m²
  • کد شی 39559
  • مربع متر 206 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
50 000 € 88 €/m²
  • کد شی 61066
  • مربع متر 568 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
75 000 € 68 €/m²
  • کد شی 60194
  • مربع متر 1100 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
75 000 € 187 €/m²
  • کد شی 52611
  • مربع متر 401 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m

اشتراک خبرنامه