درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 700 m² در ساحل المپیک
یونان
مقدونیه
استان پیریا
55 000 €
78 €/m²
کد شی
5748
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
700 m²
فاصله از دریا:
1000 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
0,5 km
فاصله از فرودگاه:
39 km
توضیحات
برای فروش زمین 700 متر مربع در ساحل المپیک. ر محوطه: لوله کشی آب.
ساحل المپیک
Location
حقایق مشابه
فروش
48 000 €
106 €/m²
زمین 451 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
63521
مربع متر
451 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
45 000 €
15 €/m²
زمین 3000 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
56806
مربع متر
3000 m²
فاصله تا دریا
4500 m
فروش
60 000 €
5 €/m²
زمین 11135 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
32505
مربع متر
11135 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
62 000 €
106 €/m²
زمین 580 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
63431
مربع متر
580 m²
فاصله تا دریا
4100 m
فروش
65 000 €
10 €/m²
زمین 6500 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
44968
مربع متر
6500 m²
فاصله تا دریا
850 m
فروش
75 000 €
41 €/m²
زمین 1800 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
42071
مربع متر
1800 m²
فاصله تا دریا
800 m
فروش
65 000 €
162 €/m²
زمین 400 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
57173
مربع متر
400 m²
فاصله تا دریا
500 m
فروش
55 000 €
22 €/m²
زمین 2400 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
58107
مربع متر
2400 m²
فاصله تا دریا
2600 m
فروش
45 000 €
11 €/m²
زمین 4000 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
32073
مربع متر
4000 m²
فاصله تا دریا
1000 m
فروش
48 000 €
160 €/m²
زمین 300 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
60015
مربع متر
300 m²
فاصله تا دریا
1700 m
Giannis Efthimiadis
+30 698 5169067
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the