فروش - زمین 800 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
92 000 €
115 €/m²
Property 57570 photo 1
Property 57570 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش زمین 800 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 640 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
75 000 € 187 €/m²
  • کد شی 52611
  • مربع متر 401 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
90 000 € 107 €/m²
  • کد شی 41081
  • مربع متر 838 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
92 000 € 115 €/m²
  • کد شی 57570
  • مربع متر 800 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
80 000 € 23 €/m²
  • کد شی 62483
  • مربع متر 3400 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
130 000 € 20 €/m²
  • کد شی 57190
  • مربع متر 6375 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
85 000 € 170 €/m²
  • کد شی 20263
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
100 000 € 294 €/m²
  • کد شی 19498
  • مربع متر 340 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
85 000 € 140 €/m²
  • کد شی 50684
  • مربع متر 607 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m

اشتراک خبرنامه