فروش - زمین 400 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا پارالیا
105 000 €
262 €/m²
Property 57800 photo 1
Property 57800 photo 2
Property 57800 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 700 m
  • فاصله از فرودگاه: 80 km

توضیحات

برای فروش زمین 400 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 320 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
140 000 € 350 €/m²
  • کد شی 54413
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
153 000 € 181 €/m²
  • کد شی 58308
  • مربع متر 844 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
120 000 € 404 €/m²
  • کد شی 33141
  • مربع متر 297 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
85 000 € 21 €/m²
  • کد شی 52907
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
97 000 € 242 €/m²
  • کد شی 51914
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
100 000 € 45 €/m²
  • کد شی 50929
  • مربع متر 2204 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
130 000 € 265 €/m²
  • کد شی 51604
  • مربع متر 490 m²
  • فاصله تا دریا 8500 m
فروش
125 000 € 100 000 € 25 €/m²
  • کد شی 12840
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
95 000 € 6 €/m²
  • کد شی 33086
  • مربع متر 15000 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
150 000 € 300 €/m²
  • کد شی 58328
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 500 m

اشتراک خبرنامه