فروش - اپارتمان 86 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب کالیته
215 000 €
2500 €/m²
Property 57843 photo 1
Property 57843 photo 2
Property 57843 photo 3
Property 57843 photo 4
Property 57843 photo 5
Property 57843 photo 6
Property 57843 photo 7

Details

  • سال ساخت: 2002
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 350 m
  • فاصله از فرودگاه: 36 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 86 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به شهر.{همچنین آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه