فروش - زمین 265 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
60 000 €
226 €/m²
Property 57936 photo 1
Property 57936 photo 2
Property 57936 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 80 km

توضیحات

برای فروش زمین 265 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 214 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
55 000 € 61 €/m²
  • کد شی 60470
  • مربع متر 900 m²
  • فاصله تا دریا 900 m
فروش
75 000 € 125 €/m²
  • کد شی 52588
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
70 000 € 175 €/m²
  • کد شی 63376
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
85 000 € 21 €/m²
  • کد شی 58015
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
65 000 € 10 €/m²
  • کد شی 44968
  • مربع متر 6500 m²
  • فاصله تا دریا 850 m
فروش
70 000 € 14 €/m²
  • کد شی 32071
  • مربع متر 5000 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
67 000 € 35 €/m²
  • کد شی 57394
  • مربع متر 1894 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
55 000 € 100 €/m²
  • کد شی 63371
  • مربع متر 550 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
65 000 € 59 €/m²
  • کد شی 52572
  • مربع متر 1100 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
60 000 € 13 €/m²
  • کد شی 59214
  • مربع متر 4490 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m

اشتراک خبرنامه