2 000 000 €
5714 €/m²
Property 58113 photo 1
Property 58113 photo 2
Property 58113 photo 3
Property 58113 photo 4
Property 58113 photo 5
Property 58113 photo 6
Property 58113 photo 7
Property 58113 photo 8
Property 58113 photo 9
Property 58113 photo 10
Property 58113 photo 11
Property 58113 photo 12
Property 58113 photo 13
Property 58113 photo 14
Property 58113 photo 15

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2023
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: برق
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • فاصله از دریا: 3700 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 22 km

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 350 متر مربع در کرت. طبقه نیمه زیر زمین شامل 2 اتاق خواب, 2 حمام, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
2 469 000 € 10287 €/m²
  • کد شی 58507
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
1 850 000 € 6727 €/m²
  • کد شی 56150
  • مربع متر 275 m²
  • Rooms 6
فروش
2 700 000 € 6428 €/m²
  • کد شی 50284
  • مربع متر 420 m²
  • Rooms 7
فروش
2 200 000 € 11000 €/m²
  • کد شی 45258
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
1 800 000 € 4285 €/m²
  • کد شی 23705
  • مربع متر 420 m²
  • Rooms 8
فروش
1 760 000 € 5028 €/m²
  • کد شی 57917
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 7
فروش
1 900 000 € 7037 €/m²
  • کد شی 45281
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 3
Recommended فروش
1 800 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 49720
  • مربع متر 480 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
1 980 000 € 6556 €/m²
  • کد شی 32769
  • مربع متر 302 m²
  • Rooms 10
فروش
2 490 000 € 3830 €/m²
  • کد شی 62543
  • مربع متر 650 m²
  • Rooms 7

اشتراک خبرنامه