فروش - زمین 500 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
150 000 €
300 €/m²
Property 58328 photo 1
Property 58328 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 500 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش زمین 500 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. امکان ساخت وجود دارد 400 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
200 000 € 18 €/m²
  • کد شی 32503
  • مربع متر 10952 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
160 000 € 35 €/m²
  • کد شی 56526
  • مربع متر 4460 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
220 000 € 55 €/m²
  • کد شی 7951
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
160 000 € 14 €/m²
  • کد شی 38820
  • مربع متر 11165 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
150 000 €
  • کد شی 4557
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
150 000 € 375 €/m²
  • کد شی 53302
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
200 000 € 100 €/m²
  • کد شی 23632
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
180 000 € 725 €/m²
  • کد شی 51549
  • مربع متر 248 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
200 000 € 100 €/m²
  • کد شی 3336
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m

اشتراک خبرنامه