فروش - زمین 330 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
65 000 €
196 €/m²
Property 58544 photo 1
Property 58544 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 9500 m
  • فاصله از فرودگاه: 95 km

توضیحات

برای فروش زمین 330 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 260 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
65 000 € 10 €/m²
  • کد شی 44968
  • مربع متر 6500 m²
  • فاصله تا دریا 850 m
فروش
87 000 € 348 €/m²
  • کد شی 52123
  • مربع متر 250 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
75 000 € 86 €/m²
  • کد شی 30614
  • مربع متر 870 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
فروش
60 000 € 5 €/m²
  • کد شی 32505
  • مربع متر 11135 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
80 000 € 179 €/m²
  • کد شی 34740
  • مربع متر 445 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
75 000 € 187 €/m²
  • کد شی 52611
  • مربع متر 401 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
85 000 € 21 €/m²
  • کد شی 52907
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
62 000 € 106 €/m²
  • کد شی 63431
  • مربع متر 580 m²
  • فاصله تا دریا 4100 m
فروش
67 000 € 35 €/m²
  • کد شی 57394
  • مربع متر 1894 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
75 000 € 127 €/m²
  • کد شی 46769
  • مربع متر 586 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m

اشتراک خبرنامه